Darčeky na Vianoce, ktoré ešte stihnete – 10 super tipov z TabletStore.sk

Vianoce už klopú na dvere a práve teraz je ten správny čas na výber vianočných darčekov. Vybrali sme pre vás lacnejšie aj drahšie darčeky, ktorými môžete urobiť radosť každému členovi vašej rodiny. Pohodlne sa teda posaďte a pozrite si, čo všetko môžete u nás nakúpiť a vyčarovať tým úsmev svojim najbližším.

C8301145_9

 1. Okuliare pre virtuálnu realitu

Virtuálna realita je dnes veľký hit! Skúste ju zažiť na vlastné oči vďaka špeciálnym okuliarom a smartfónu. Moderný darček, ktorý rozhodne poteší. 

 1. Pamäťová karta pre tablet/smartfón

Drobný darček, ktorý ale dokáže priniesť veľkú radosť. Obdarujte seba alebo svojich blízkych pamäťovou kartou, ktorú môžu využiť vo svojom tablete alebo smartfóne. Pre tablety odporúčame pamäťovú kartu San Disk s kapacitou 32GB

AB-100micro_1_15101_1411977154

 1. Puzdro s klávesnicou na tablet

Každý z nás má v okolí niekoho, kto vlastní tablet. Či už má Acer, Asus, Huawei, Samsung, Prestigio alebo inú značku tabletu, my pre ne máme puzdrá s klávesnicou. Super darček pre každého majiteľa tabletu. Puzdro s klávesnicou vám umožní z tabletu vytvoriť malý notebook – písanie na tablete bude omnoho jednoduchšie. Puzdra s klávesnicou máme pre každý tablet – nájdite si tú správnu alebo sa nás opýtajte.

Náš tip: Puzdrá s klávesnicou na tablet

 1. Stylus pre tablet/smartfón

Ďalšia drobnosť, ktorá poteší každého, kto využíva tablet alebo smartfón. Vyberte si napríklad praktické 2v1 pero a stylus pre tablety a smartfóny. Na jednom konci dotykové pero pre tablety/smartfóny, na druhom konci zasa bežné pero.

Náš tip: Stylus Gembird 2v1

 1. Nástenný držiak na tablet

Každého správneho pána alebo pani domu poteší nástenný držiak na tablet! Takto si môžete tablet pripevniť v obývačke, v kuchyni či kdekoľvek a mať ho tak stále poruke. Niektorí naši zákazníci využívajú tablety aj ako ovládače kúrenia, spotrebičov či svietidiel a používajú pri tom tento stojan. Necháte sa inšpirovať?

Náš tip: Nástenný držiak na tablet

 1. Nabíjačka do auta aby vašej elektronike nikdy nechýbala šťava!

Pod stromčekom určite poteší aj nabíjačka do auta. My vám ponúkame nabíjačku s 2 portami, ktorá zvládne nabíjať dve zariadenia súčasne. Takto vám na cestách šťava nikdy nebude chýbať.

Náš tip: 2xUSB nabíjačka do auta

 1. Smartfón

Pozrite si našu kompletnú ponuku smartfónov! Nájdete u nás viac než 230 smartfónov od rôznych výrobcov za veľmi príjemné ceny. Navyše, pri nákupe nad 200 eur u nás neplatíte žiadne poštovné!

 1. Powerbanka

Pre majiteľov tabletov aj smartfónov je powerbanka neoceniteľným pomocníkom najmä pri dlhších prechádzkach v prírode. Stačí si len vybrať potrebnú kapacitu a môžete sa spoľahnúť na to, že váš tablet alebo smartfón nezostane bez energie.

 

obd2

 1. OBD2 diagnostický adaptér el. 327

Teraz tu máme niečo pre oteckov a motoristických nadšencov. Pomocou šikovného OBD2 adaptéru môžete mať informácie o vašom aute ako na dlani. Obdarujte svojho blízkeho diagnostickým autoadaptérom, ktorý bude môcť prepojiť so svojim tabletom alebo smartfónom. Nápaditý a navyše veľmi praktický darček.

Náš tip: OBD2 redukcia pre autodiagnostiku bluetooth
OBD2 autodiagnostika s Wifi


 1. C6688305 (1)Prečo ho chcieť? Tablet Blow GreyTab je možné využiť na telefonovanie a má dva sloty na SIM kartu - DualSIM. Podporuje rýchle pripojenie na internet cez LTE. Vďaka týmto funkciám môžete byť stále online nech ste už kdekoľvek. Vďaka 10-palcovému displeju tohto tabletu s perfektnými zobrazovacími schopnosťami si zasa do sýtosti užijete filmy aj hry. 

  LTE tablet Blow GreyTab nájdete tu