Doprava a Poštovné

Pripravili sme pre vás 4 výhodné spôsoby ako si objednať tovar, aby ste ho mali u seba čo najskôr!

Pošta 1. trieda: od 1,90 € (v závislosti podľa hmotnosti celej objednávky, vašu cenu nájdete v košíku)

Kuriér GLS (doručenie druhý prac deň): 3,79 €
 
GLS výdajné miesto a GLS balíkomat: 3,69 €

Doručenie na pobočku spoločnosti Packeta  (Zásielkovňa): 2,30 €


Jednotná cena dobierky : len 0,50 €


Vážime si Vašu dôveru a preto Vám po platbe kartou alebo prevodom na účet (pri nákupe nad 200€) dáme dovoz tovaru úplne zdarma, nech ste kdekoľvek na Slovensku!  Po výbere tovaru z nášho sortimentu máte na výber 4 možnosti doručenia tovaru:

  • 1. Kuriérom GLS – pri tejto možnosti môžete tovar uhradiť buď dopredu na náš bankový účet, v tom prípade je vám tovar ihneď po obdržaní platby vyexpedovaný len za 3,79 €. Alebo môžete zaškrtnúť možnosť, že zaplatíte pri dodaní tovaru kuriérom – tu môžete využiť platbu kartou prostredníctvom terminálu, alebo v hotovosti. Táto možnosť vás bude stáť  o 0.50 € viac
  • Tip: Pri preberaní tovaru máte právo nechať balenie rozbaliť a skontrolovať jeho obsah, v prípade vašej nespokojnosti nám viete tým pádom rýchlo poslať tovar späť.
  • 2. Poštou na dobierku 1. triedou – poštou na dobierku posielame sortiment len v hodnote do 200 Eur, odoslanie sa riadi platným cenníkom slovenskej pošty – Tovar odosielame zásadne 1. triedou takže už na druhý deň od nášho odoslania máte svoj balík doma. 
  • 3. Odoslanie na pobočku Zásielkovne Z-Point (do SR aj ČR) - odoslanie na vybranú pobočku Zásielkovne, stačí si zvoliť pobočku ktorú máte najbližšie a my tam tovar necháme doručiť čo najskôr. Cena: 2,30 € (SK) / 3,40 € (CZ)


Želáme vám príjemný nákup v našom e-shope, v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať!

Aktualizácia údajov: Octóber 2021


 

×