Pipo P9 a Pipo P1: nová dvojica tabletov akurát pod vianočný stromček

Do našej ponuky Android tabletov sme zaradili dve novinky, ktoré svojou výbavou oslovia aj náročnejších zákazníkov. Oba za cenu pod 300 eur ponúkajú slušnú výbavu, kvalitné spracovanie a ďalšie vlastnosti, ktoré vás presvedčia. Pipo P9 vás očarí svojim 10-palcovým displejom a Pipo P1 svojim 9,7-palcovým Retina displejom a pomerom strán 4:3. K tabletu Pipo P9 vám teraz v rámci Vianočnej akcie pribalíme aj tri darčeky!

Tablet Pipo P9 - 10 palcový displej, 3G, GPS a možnosť telefonovania

Tablet Pipo P9 má ambície stať sa špičkou vo svojom segmente. Ak hľadáte cenovo dostupný 10-palcový tablet určite by ste ho nemali prehliadnuť. Prekvapí vás 10-palcovým IPS displejom s FullHD rozlíšením, ktorý zabezpečí verné vykreslenie farieb a jemné zobrazenie všetkých detailov. Vo vnútri je pripravený inovovaný 4-jadrový procesor Rockchip novej generácie, ktorý sa postará o plynulý chod operačného systému Android 4.4 KitKat. Zadná strana tabletu je z odľahčeného kovu, boky tabletu tvorí špeciálne upravený plast pre ešte lepšie uchopenie.

Hlavné výhody tabletu Pipo P9:

- Ideálny tablet na doma aj na cesty
- Ergonomické spracovanie
- FullHD IPS displej
- Silná batéria (8 800 mAh)
- podpora 3G, možnosť telefonovania a písania SMS
- 32GB vnútorná pamäť a možnosť rozšírenia (microSD karty)
- 2GB RAM

Tablet Pipo P9 nájdete v našej ponuke tu

P9_01

Tablet Pipo P1 - 9,7-palcový Retina displej, pevná konštrukcia, GPS, 3G a funkcia volania

Tablet Pipo P1 je druhou novinkou v našej ponuke, ktorá prekvapí 9,7-palcovým displejom s Retina rozlíšením a pomerom strán 4:3. Tento rozmer je obľúbený najmä z tabletu Apple iPad. Pipo P1 rovnako ako vyššie spomínaný tablet ponúka pokročilé komunikačné funkcie a umožní vám byť neustále online. Tablet je dostupný v bielo-striebornom prevedení, zadná strana je pokrytá hliníkom. O jeho plynulý chod sa stará 4-jadorý procesor Rockchip, tablet je dodávaný s OS Android 4.4 KitKat. Samozrejmosťou je možnosť vložiť do tabletu SIM kartu a využívať ju na pripojenie k internetu, volanie, či písanie SMS.

Hlavné výhody tabletu Pipo P1:

- 9,7-palcový displej s Retina rozlíšením a pomerom strán 4:3
- podpora 3G, možnosť telefonovania a písania SMS
- 32GB vnútorná pamäť a možnosť rozšírenia (microSD karty)
- Elegantné bielo-strieborné farebné prevedenie
- Batéria s kapacitou až 10 000 mAh
- 2 GB RAM

Tablet Pipo P1 nájdete v našej ponuke tu

K obom tabletom nájdete v balení aj praktický USB OTG káblik, vďaka ktorému môžete k tabletu pripojiť myš, klávesnicu, alebo USB kľúč.

Ak pre seba alebo svojich blízkych vyberáte tablet a neviete sa rozhodnúť, sme tu pre vás  aby sme vám pomohli a poradili :)

PipoP1_2