Zháňate nabíjačku k tabletu? Niekedy to môže byť boj, my však máme riešenie!

Nabíjačky, adaptéry a nabíjacie kábliky... To je aktuálne príslušenstvo, ktoré zháňa veľa majiteľov smartfónov, tabletov a inej elektroniky. Prečo to tak je? Možno to sa mi poznáte, zabudnete nabíjačku na hoteli, doma, či v nejakom dopravnom prostriedku. Nabíjací káblik sa zalomí, alebo ho poškodí domáce zvieratko. Toto sú všetko prípady, s ktorými sa na nás prakticky denne obracajú ľudia. Pre každého, kto hľadá nabíjačku k tabletu alebo smartfónu, sme pripravili tento článok. 

Nabíjačky na tablet s microUSB konektorom 

Množstvo tabletov a smartfónov už má dnes microUSB konektor. Pre viacero zariadení tak stačí mať doma nabíjačku s microUSB konektorom a takto si môžete nabiť tablet, smartfón alebo inú elektroniku. Ponúkame viacero univerzálnych microUSB nabíjačiek a adaptérov do zásuvky. Pozor dávajte v tomto prípade na napätie (sú 1A, 2,1A atď.) a podľa toho vyberajte.

Nabíjačky so špeciálnym konektorom pre tablety Asus, Samsung 

Pri niektorých nabíjačkách stačí iba vymeniť USB-microUSB káblik, ktorý u nás zoženiete tiež. Pri tabletoch so špecifickým konektorom (30pin Samsung, Apple, 40pin Asus...) je potrebné vybrať USB káblik, ktorý má na druhej strane príslušný konektor, takto máme v ponuke napríklad USB nabíjací káblik pre tablety Samsung s 30pin konektorom alebo USB nabíjací káblik pre tablety Asus Transformer so 40pin konektorom. 

Univerzálna nabíjačka na tablety 5V/2A s 2,5 mm konektorom 

Viacero výrobcov, ako napríklad Prestigio, Pipo, Ainol, Modecom, iGet a ďalší využívajú vo svojich zariadeniach nabíjacie konektory rôznych veľkostí. V tomto prípade je mimoriadne dôležité správne zmerať veľkosť konektora na nabíjačke. Aj drobný rozdiel totiž spôsobí, že nabíjačka nebude dobre sedieť a teda plniť svoju funkciu. Ponúknuť vám vieme univerzálny adaptér na tablety 5V/2A, ktorý má často používaný 2,5 mm konektor.

Takáto nabíjačka sa postará o spoľahlivé nabitie vášho tabletu, jej výhodou sú aj celkové rozmery. Bez problémov si ju môžete pribaliť na cesty. Pred samotným nákupom tohto adaptéra je mimoriadne dôležité identifikovať nabíjací konektor vášho zariadenia. V prípade neistoty vám s tým samozrejme radi pomôžeme.

Celú ponuku nabíjačiek a konektorov nájdete tu

c9adc8a597ef55eb45459817eae522e1--mmf250x250