Tipy&triky

Tabletom sa venujeme skutočne naplno a aj preto vám na tomto mieste chceme prinášať tipy a triky, pri ktorých vám ukážeme, ako rôzne môžete využívať svoj tablet. Zistite ako môžete svoj tablet vylepšiť a lepšie si ho prispôsobiť!

Hľadáte návod k tabletu? Nájdite ho v našej špeciálnej rubrike Návody na tablety

Tip! Využívate USB pripojenie vášho tabletu? 

Podporuje váš tablet USB OTG pripojenie? Môžete k vášmu tabletu pripojiť klávesnicu alebo iné zariadenia cez USB? Ako pripojiť USB kľúč k tabletu? Zistite to vďaka nášmu obsiahlemu zoznamu tabletov s podporou funkcie OTG Host. Dozviete sa všetko čo potrebujete vedieť o rozšírení funkcionality vášho tabletu vďaka microUSB/miniUSB konektoru. Zoznam tabletov s funkciou OTG host nájdete tu!

Tip! Ako nalepiť fóliu na displej tabletu?

Ochráňte displej svojho tabletu pred škrabancami! Vyberte si niektorú z kvalitných fólií na displej tabletu, ktoré máme aj v našej ponuke. Nájdete tu matné ale aj lesklé ochranné fólie na tablet, ktoré sa postarajú o to, že aj po dlhodobom používaní zostane displej vášho tabletu bez škrabancov. Fólia na displeji tabletu navyše dokáže zlepšiť čitateľnosť displeja na priamom slnku. Správne nalepenie fólie na displej tabletu si ale vyžaduje trochu zručnosti. Prečítajte si ako správne nalepiť fóliu na tablet v tomto článku!