Začali sme predávať inovované tablety BoogieBoard 8,5" JOT

Tablet BoogieBoard sa po roku a pol dočkal pokračovateľa s označením BoogieBoard 8,5 JOT. Prináša viacero praktických vylepšení, ktoré používanie tohto tabletu uľahčujú a spríjemňujú.

Ak hľadáte dobrý tip na darček, či si len chcete spraviť radosť, tak vám môžeme BoogieBoard 8,5 JOT odporučiť. Ide o veľmi jednoduchý tablet s čiernobielym displejom, na ktorý môžete písať svoje poznámky, kresliť, či ľubovoľne čarbať. Novinka prichádza s modernejším dizajnom, zachováva si svoj pokrokový displej, ktorý nespotrebováva prakticky žiadnu energiu. Vstavané batérie vám vydržia niekoľko rokov bez nabitia! Písanie je veľmi jednoduché,
BoogieBoard 8,5 JOT navyše prichádza s lepším ergonomickým stylusom.

Poteší aj integrovaný magnet, vďaka ktorému budete môcť BoogieBoard upevniť napríklad na chladničku. Viete si to predstaviť? Umiestnite BoogieBoard na chladničku a ostatným členom domácnosti budete nechávať odkazy. Alebo si budete priebežne značiť, čo v chladničke chýba. Celkom šikovné, že?  

Objavte BoogieBoard JOT priamo v našej ponuke!

BoogieBoard JOT Tablet

×

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie