Podlahový stojan pre iPad a tablety 9.7''-10.1'' so zámkom

Kód: 20065
Akcia Výpredaj
Neohodnotené
Značka: Techly
ZADARMOZADARMO 99,90 € –50 %
C1436355 2
99,90 € –50 % 50 €
Skladom

Podlahový stojan pre tablet so zámkom, ktorý je ideálny do kancelárie, na výstavy aj do domácnosti. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Mimoriadne kvalitný podlahový držiak pre váš tablet. Tento držiak je ideálny nielen do domácnosti a kancelárií ale aj na verejne prístupné miesta vďaka uzamykaciemu mechanizmu. Podlahový stojan je vybavený zámkom, vďaka ktorému sa nemusíte obávať ukradnutia tabletu. Stojan je vyrobený z kvalitných materiálov, čo mu zabezpečuje adekvátnu pevnosť a výdrž.

Podlahový stojan pre tablet so zámkom

Podlahový stojan je určený na profesionálne inštalácie v rôznych priestoroch, umožňuje jednoduché a prehľadné usporiadanie káblov, tablet je možné do stojana umiestniť buď vertikálne alebo horizontálne. Podlahový stojan na tablet je tak ideálny aj na výstavy, rôzne eventy, akcie, do predajní, do banky, či rôznych iných inštitúcií.

Tento podlahový stojan je vhodný pre väčšinu bežne dostupných tabletov ako je Apple iPad, Samsung GalaxyTab, Acer Iconia, Asus pad, či tablety Huawei. Držiak umiestnený na podlahovom stojane je ideálny pre tablety s uhlopriečkou 9,7-10,1 palcov. Skladom u dodávateľa s dodaním do 48 hodín sú štandardne dostupné 1-3 kusy týchto podlahových stojanov. Pre objednanie väčšieho počtu nás neváhajte kontaktovať, vypracujeme vám cenovú ponuku a dohodneme dodacie podmienky presne pre vás.

  • Univerzálny podlahový stojan na iPad mini/1/2/3/4/Air a tablety 9.7"-10.1"
  • Bezpečnostné puzdro s bezpečnostným zámkom
  • Vertikálna alebo horizontálna montáž puzdra
  • Upevnenie puzdra pomocou VESA 75×75
  • Integrovaný systém usporiadania kabeláže
  • Ideálny na použitie na verejných miestach
  • Rozmery puzdra: 222,5 x 290 mm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Výpredaj
Záruka: 24 mesiacov