Puzdrá, obaly a klávesnicové obaly pre tablety

2 položiek celkom
89 puzdro pre asus eee pad transformer prime tf201 tf700 cierne
15,90 €

Štýlové a praktické ochranné puzdro pre Asus Eee Pad Transformer Prime TF201 a TF700!

20055
Vystrizek5
14,90 €

Originálne Flipové Pouzdro pre Lenovo M10 Plus 10,1"  (druhá generácia)  + Fólia na ochranu displeja ako darček

20201

Neničte svoj tablet a chráňte ho niektorým zo štýlových puzdier pre tablety. Predávame viac než 70 rôznych druhov puzdier a obalov pre všetky rozšírené značky tabletov. Práve v tejto kategórii si určite nájdete puzdro na tablet. 

Obal na tablet? Ste na správnom mieste!

Zháňate obal na tablet? Neprehliadnite našu ponuku obalov a puzdier pre tablety. Váš tablet si zaslúži adekvátnu ochranu. V súčasnosti sa môžeme pochváliť najširšou ponukou obalov a puzdier pre tablety. K dispozícii máme obaly a puzdra pre tablety všetkých veľkostí, teda pre tablety s uhlopriečkou displeja od 7 až po 10 palcov. Ak hľadáte puzdro na tablet, sme pripravení vás nasmerovať a kedykoľvek vám poradiť. Ak ste u nás nenašli obal na tablet, ktorý hľadáte, ozvite sa nám a určite pre vás nájdeme to správne riešenie! 

PUZDro na tablet zachráni vášmu tabletu "kožu"

Či už máte tablet Huawei, Lenovo, Samsung, Alcatel alebo iný, u nás preň nájdete ten správny obal či puzdro. K dispozícii sú puzdrá na tablet, ktoré sú vybavené stojanom, prípadne klávesnicou. Práve puzdro s klávesnicou výrazne rozšíri funkcionalitu vášho tabletu a vďaka nemu spravíte z vášho tabletu malý notebook. Ak sa zase chystáte sledovať film a nechce sa vám tablet držať v ruke, určite vám príde vhod puzdro so stojanom. Zháňate iba jednoduchý obal na tablet, kam tablet ľahko a rýchlo zasuniete? Aj pre vás máme riešenie v podobe jednoduchých a cenovo dostupných obalov na tablety.  

5Nezohnali ste obal na tablet, aký ste si predstavovali? Napíšte nám na info@tabletstore.sk, pre aký tablet alebo smartfón obal alebo puzdro a my ho pre vás výhodne zoženieme. Nestrácajte čas zdĺhavým hľadaním, napíšte nám email a my pre vás nájdeme ten najideálnejší obal na tablet!