iGET SMART L206 10.1" 128GB LTE (L206)

Kód: 20222
Neohodnotené
Značka: iGET
185 €
Skladom

Modrý kovový tablet iGET SMART L206 v sebe spája samé výhody. Ponúka vysoké rozlíšenie IPS displeja, veľkú pamäť 128 GB s možnosťou rozšírenia alebo pripojenia k 4G LTE sieti pomocou SIM karty. Všetko korunuje výkonný osemjadrový procesor a vysokokapacitné batérie pre dlhú výdrž. A aj napriek tomu, akú má bohatú výbavu, si stále drží hrúbku len 8,5 mm!

Detailné informácie

Podrobný popis

informácie o tablete na stránkach iGET

Stelesnenie elegancie

Modré kovové prevedenie je samo o sebe veľmi elegantné a moderné. A ešte keď sa k nemu pridá hrúbka iba 8,5 mm, je iGET SMART L206 jasným favoritom dôstojného spoločníka. Hrúbka ani nie 1 cm je dosiahnutá vďaka technológii INCELL. Tá spája obrazovku LCD a jej dotykovú vrstvu do jedného modulu, čo uberie nadbytočné milimetre.

Výkon pre náročných

Tablet iGET SMART L206 určite zvládne aj náročnejšie operácie vďaka svojmu osemjadrovému procesoru T610 Octa core 2x1.8 Ghz ARM Cortex-A75 6x1,8 Ghz ARM cortex-A55, ktorý pracuje na frekvencii 1,8 GHz. Operačná pamäť 4 GB je porovnateľná s RAM radom notebookov, takže dokáže pracovať plynule as rýchlou odozvou na vaše požiadavky.

Pamäť ako slon

Veľkou prednosťou tabletu je aj interná pamäť. Jej kapacita 128 GB ponúka naozaj dostatočný priestor na uloženie dokumentov, fotiek aj videí. Pokiaľ by 128 GB predsa len nestačilo, vždy je možnosť ich rozšíriť o ďalších 128 GB pomocou SDXC karty. A 256 GB, to už je naozaj slonia pamäť!

Využite čas na cestách

Dôležitým parametrom pre tablet je kapacita batérie, preto je iGET SMART L206 vybavený vysokokapacitnou 5000mAh batériou, ktorá zaisťuje jeho optimálne fungovanie po dobu, čo ste napríklad na cestách. V pokoji tak môžete vybaviť pracovné emaily, prestrihať natočené videá alebo spracovávať svoju seminárnu prácu.

Zostaňte v spojení aj mimo Wi-Fi

Tablet iGET SMART L206 samozrejme podporuje pripojenie k Wi-Fi sieti ak Bluetooth, konkrétne BT verzie 5.0. Ale všetci, ktorí sú pri svojej práci alebo štúdiu neustále v pohybe, určite uvítajú možnosť dátového pripojenia 4G LTE. To zaisťuje možnosť vloženia SIM karty, takže sa nemusíte spoliehať na slabé Wi-Fi pripojenie vo vlaku alebo hľadať najbližšiu kaviareň.

Detailista v zobrazení

Obrazovku tabletu tvorí 10,36" IPS displej, teda typ LCD displeja. Jeho hlavnou výhodou je minimálne skreslenie farieb a najmä široký pozorovací uhol. Spolu s vysokým rozlíšením 2000 x 1200 Mpx umožňuje dobrú čitateľnosť aj pri naklonení tabletu a pekne ostro zobrazí aj detaily. Ideálne na fotky a strih videa!

 Prebuďte v sebe fotodokumentaristu

Aby ste mali na cestách čo prezerať alebo strihať, má iGET SMART L206 predný a zadný fotoaparát. Predné 2Mpx uvítate na selfíčka alebo videohovory a so zadným 5Mpx zase môžete zaobstarať fotodokumentáciu k práci alebo obstojne natočiť, čo vás napadne.

Najnovší operačný systém Android 11

Prostredie tabletu beží na najnovšom operačnom systéme Android 11, ktorý je dostupný od septembra 2020. Oproti predchádzajúcim verziám má vylepšené možnosti, čo sa týka písania správ a ich oznámenia, nastavenia zabezpečenia a umožňuje aj nahrávanie obrazovky bez nutnosti inštalácie ďalšej aplikácie. Spolu so známym prostredím Androidu má tablet aj certifikáciu od spoločnosti Google.

Možnosť pripojenia USB príslušenstva

Ďalšia z výhod tabletu iGET SMART L206 je USB OTG (On The Go), ktoré umožňuje pripojenie príslušenstva prostredníctvom USB. Pre uľahčenie práce tak môžete bez problémov pripojiť klávesnicu, myš alebo USB disk.

Skicujte a zapisujte ako na papier

Doplňte iGET SMART L206 perom iGET iPEN a používajte svoj tablet ako listy papiera, ktoré sa ale nehromadia a nestrácajú. S iGET iPEN je možné tablet ovládať presnejšie, pre pohodlie pri používaní má hmotnosť podobne ako bežná ceruzka a umožní presnejšie kreslenie detailov alebo tvorbu skíc a poznámok.

 Nestratíte sa, ani sa nebudete nudiť

Takou čerešničkou na torte je potom podpora GPS pre presnejšie určenie polohy alebo možnosť navigácie do cieľa.

Parameter: Hodnota
Modelový rad: L206
Model: L206
Procesor - frekvence (MHz): 1800
Uhlopriečka LCD (palce): 10,36
Displej - popis: IPS
Displej - rozlíšenie (pix): 1920 x 1200
Pamäť RAM: 4 GB
Pevný disk - paměť: 128 GB
Čítačka pamäťových kariet: Áno
Wi-Fi: Áno
Bluetooth: Áno
GPS: Áno
NFC: Nie
Predná kamera: Áno
Zadná kamera: Áno
Vlastnosti kamery: predné 2MP / zadné 4MP
Operačný systém: Android
Hmotnosť presná (kg): 0,429
Rozmery: 243,6 x 162,4 x 8,5
Batérie: 5000
Barva tabletu: Modrá
Záruka tabletu: 2 roky

Dodatočné parametre

Kategória: iGET
1) Vnútorná pamäť (GB): 64
2) Veľkosť displeja ("): 10,1
3) Kamera zadná (MP): 5
4) Rozlíšenie: 1920 x 1200
5) LTE (SIM): Áno
×