Zahájili sme predaj tabletov Pipo

Dnešným dňom sme zahájili oficiálny predaj tabletov značky Pipo, ku ktorým u nás dostanete 2-ročnú záruku a adekvátnu predajnú podporu. 

Dnes zahajujeme oficiálny predaj tabletov značky Pipo. U nás pomerne málo známa značka sa za ostatné tri roky dostala na top pozíciu v segmente čínskych výrobcov tabletov. Spoločnosť investovala značné finančné prostriedky do vlastných technológií a pri vývoji zároveň spolupracovala s poprednými výrobcami.

Tablety Pipo sú zahraničnými redaktormi často označované za najlepšie čínske tablety na svete a po prvotných testoch môžeme s týmto tvrdením súhlasiť. Vyznačujú sa veľmi kvalitným spracovaním, rýchlymi odozvami, úžasným displejom a pokročilou funkcionalitou, ktorá je vzhľadom k cene priam neuveriteľná. V našej ponuke nájdete niekoľko najnovších modelov týchto tabletov, nevynímajúc Pipo M8 HD, Pipo M7 Pro a Pipo M6 Pro

×

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie