Tablet Pipo W6 s plnohodnotným Windows 8.1 konečne dostupný!

V priebehu tohto týždňa sa podarilo naskladniť tablety Pipo W6 - ide o 8,9-palcovú novinku, ktorá ponúka všetko to, čo potrebujete na prácu aj zábavu. Tablet je vybavený plnohodnotnou verziou operačného systému Windows 8.1 a u nás v TabletStore.sk je dostupný už od 193 eur. To je vzhľadom k jeho schopnostiam veľmi slušná ponuka. V niekoľkých bodoch sme pre vás zhrnuli, prečo si tablet Pipo W6 určite zaslúži pozornosť. 

Tablet Pipo W6 - 8,9-palcový displej so živými farbami a vysokým rozlíšením

Nový Windows tablet Pipo W6 je zaujímavý 8,9-palcovým PLS displejom s rozlíšením 1920 x 1200 pixelov, od ktorého môžete očakávať dostatočne ostré zobrazenie a verné vykreslenie farieb. Uvedená uhlopriečka displeja je ideálnym kompromisom medzi bežnými 8-palcovými a 10-palcovými tabletmi a určite si na ňu rýchlo zvyknete - padne tak akurát do ruky.

Windows tablet Pipo W6 - rýchle reakcie aj väčšia kapacita

Zabudnite na nedostatok operačnej pamäte alebo "sekanie". Pipo W6 sa môže pochváliť 2 GB RAM, čo zabezpečí plynulý chod aplikácií a systému Windows 8.1. Poteší tiež vnútornou kapacitou 32 GB. 

Tablet Pipo W6 môže byť vašim ultraprenosným počítačom

Tablet Pipo W6 vám bez problémov poslúži aj ako plnohodnotný prenosný počítač. Tabletu nechýba podpora funkcie OTG host, takže k tabletu je možné pripojiť USB kľúč, klávesnicu alebo myš. Nechýba mu tiež GPS a Bluetooth. V našej ponuke nájdete Pipo W6 aj vo verzii 3G - tá je navyše vybavená slotom na SIM kartu a umožní vám byť online nech už ste kdekoľvek v rámci pokrytia 3G siete mobilného operátora.  

Tablet Pipo W6 v našej ponuke nájdete tu

Tablet Pipo W6 - Windows tabletTablet Pipo W6 info cena SKWindows tablet Pipo W6 price informations test