Tablet Pipo T9 vás zaujme 8-jadrovým procesorom a FullHD displejom

Iba nedávno sme do našej ponuky tabletov uviedli nový 3G tablet Pipo T9, zaujme svojou výbornou vnútornou výbavou, ktorú ocenia aj náročnejší zákazníci. Vysokej ceny sa pritom obávať nemusíte, Pipo T9 môžete mať už za menej než 280 €. 

Tablet Pipo T9 je zameraný predovšetkým náročnejším používateľom, ktorí ocenia výkonný 8-jadrový procesor Mediatek a rozšírené komunikačné funkcie. Tento 8,9-palcový tablet ponúka výborný FullHD displej a mimoriadne jemné zobrazenie zodpovedajúce 254 ppi. Od displeja teda môžete očakávať krásne a jemné vykreslenie.

Vo svojom vnútri ukrýva Pipo T9 výkonný osemjadrový procesor Mediatek 6592, ktorý zabezpečí plynulý chod systému Android 4.2. Podľa vyjadrenia výrobcu bude už čoskoro pre tento tablet dostupná aktualizácia na systém Android 4.4 KitKat. 

Vnútorná výbava je mimoriadne bohatá, počítať môžete s podporou 3G (má slot na SIM kartu), funkciou telefonovania, písania SMS, Bluetooth a nechýba tiež GPS. Pipo T9 tak môžete pokojne využiť ako navigáciu. 

PipoT9_01 (1)

Tablet Pipo T9 zaujme aj rozmermi - 8,9" uhlopriečka je zaujímavou voľbou pre každého, komu sa 7" zdá málo a 10" príliš veľa. Tento tablet sa v rukách drží veľmi dobre, konštrukcia je dostatočne pevná a zadný panel je vyrobený z atraktívne pôsobiaceho brúseného kovu. 

Tablet nesklame ani výdržou, so svojou 7 300 mAh batériou sa naňho môžete na cestách bez problémov spoľahnúť. 

Tablet Pipo T9 nájdete v našej ponuke tu

PipoT9_02