Tablet Huawei MediaPad T5 ako perfektný tip pre celú rodinu od 179 eur

Značka Huawei prináša do cenovej triedy tabletov do 200 eur novinku, ktorá je zameraná na funkčnosť a praktické využitie. Výrobca sa v prípade tabletu Huawei MediaPad T5 zameral len na to, čo je skutočne dôležité. Výsledkom je vynikajúco vyvážený tablet, ktoré sa na nič nehrá a robí presne to, čo sa od neho očakáva. Veľmi dobre poslúži hoci aj pre celú rodinu. 

Huawei mediapad T5: Veľký displej a jednoduché ovládanie

pic_s1_bgAk ste už niekedy vlastnili tablet, určite viete, že základom každého dobrého tabletu je veľký a kvalitný displej. V tomto smere Huawei MediaPad T5 nerobí žiadny kompromis. Tento tablet ponúkne 10,1-palcový kvalitný displej s rozlíšením FullHD. Vďaka nemu je zobrazenie krásne jemné a vidieť aj tie najmenšie detaily. A to sa v tejto cenovej kategórii bežne nevidí.

V prípade tabletu Huawei MediaPad T5 sa tiež môžete spoľahnúť na kvalitnú konštrukciu. Telo s kovovým rámom je pevné a neprehýba sa. Okolo displeja sú malé okraje, vďaka ktorým tablet MediaPad T5 vynikajúco padne do ruky. Zároveň ale nie je zbytočne veľký či ťažký – s hmotnosťou pod 500 gramov sa drží v lepšom priemere svojej triedy a vašu batožinu rozhodne nijako výrazne nezaťaží.

Veľmi dôležité je ale aj jednoduché a pohodlné ovládanie. Huawei využíva operačný systém Android, ten je však obohatený o intuitívnejšie prostredie, ktoré výrobca vyvinul pre tie najdrahšie smartfóny. Pre potreby tabletu je mierne upravené – najmä tak, aby sa ľahko používalo na veľkej obrazovke. A funguje to naozaj vynikajúco. S ovládaním tabletu tak určite nebudú mať problém ani seniori. Ak hľadáte tablet pre seniora, len ťažko by ste v tomto smere našli lepšiu voľbu.

Priamo v tablete už od výroby nájdete všetky podstatné aplikácie na pozeranie fotografií, videa, predpoveď počasia či prácu s internetom. Nemusíte si už nič sťahovať ani sa o nič starať. Špeciálnu pozornosť si zaslúži aplikácia Phone Clone, ktorá umožňuje jednoduché prenesenie dát zo z akéhokoľvek starého tabletu. Nie je to žiadna alchýmia. Stačí nový a starý tablet spojiť, vybrať si, čo chcete a čo nechcete a nechať ho pracovať.

Tablet Huawei Mediapad T5 má množstvo funkcií

Ani ďalšími parametrami sa tablet Huawei MediaPad T5 nenechá zahanbiť. Procesor tabletu ponúka vyvážený vývoj, ktorý bohate postačí pre potreby multimediálneho obsahu, svižné surfovanie po internete a hranie aj tých novších hier. Spustíte na ňom filmy, hry alebo pokojne aj desať webových stránok súčasne.

 
K dispozícii sú dva varianty tabletu Huawei MediaPad T5 – základná s 16 GB vnútornou pamäťou a 2 GB RAM, alebo lepšia vybavená s 32 GB úložiskom a 3 GB RAM. A keby ste potrebovali pre svoje dáta ešte viac miesta, viete ju rozšíriť pamäťovými kartami microSD.

Ak ste radi online vždy a všade, aj v tomto vám tablet Huawei MediaPad T5 vyjde v ústrety. V prípade LTE verzie je do tabletu možné vložiť SIM kartu a internet si užívať všade tam, kde je pokrytie 3G/4G sietí. Stačí si kúpiť SIM kartu od mobilného operátora a rýchly internet máte dostupný kdekoľvek. 

Na záver vám prinášame ešte dva tipy - tablet Huawei MediaPad T5 si môžete vylepšiť napríklad puzdrom s klávesnicou, vďaka ktorému z neho vytvoríte doslova malý notebook. Puzdro s klávesnicou pre tablet Huawei MediaPad T5 nájdete tu.

Nezabúdajte ani na ochranu displeja, ten je totiž tým najcennejším z celej výbavy. Chráňte displej tabletu Huawei MediaPad T5 kvalitným ochranným sklom.