Tablet Ainol Numy 3G Sword už máme v našej ponuke!

V našej ponuke tabletov Ainol pribudla ďalšia novinka a to konkrétne Ainol Numy 3G Sword, ktorý zaujme svojou rozšírenou konektivitou a kvalitným IPS displejom. 

Ainol opäť rozširuje svoju ponuku tabletov a tentoraz sa opäť rozhodol prísť s výborne vybaveným zariadením určeným aj na telefonovanie a navigáciu. Ainol Numy 3G Sword je horúcou novinkou v našom e-shope a sme si istí, že vás svojimi parametrami zaujme. Rozhodne má na to všetky predpoklady. 

Ainol Numy 3G Sword je pomerne útly 7-palcový tablet, ktorý sa vďaka svojim rozmerom výborne hodí na cestovanie. Zároveň je tvarovaný tak, aby sa veľmi pohodlne držal v ruke a to aj počas telefonovania. Práve telefonovanie s tabletmi nebýva vždy príliš pohodlné kvôli ich veľkosti a zaobleniu bočných hrán. Pri Ainol Numy 3G Sword je telefonovanie pocitovo výrazne lepšie a vieme si predstaviť, že takýto tablet bez väčších problémov zastúpi aj bežný telefón. 

Novinka je dostupná nielen na cestovanie, ale aj na použitie v aute - či už ako navigácia alebo na zástavbu do palubnej dosky auta. Tento tablet disponuje navyše aj FM rádiom. Okrem iného ho môžete využiť aj na navigáciu, keďže má zabudovaný GPS modul. Inak je tento tablet vhodný aj pre mladšie ročníky alebo rovno deti. Vďaka výkonnému 4-jadrovému procesoru môžete počítať s pohotovými reakciami a možnosťou hrať aj náročnejšie hry. Ainol Numy 3G Sword teda v pohode zastúpi aj prenosnú hernú konzolu. Súčasťou výbavy je okrem iného aj Bluetooth a ako už samotný názov napovedá, aj 3G - môžete byť teda stále online! 

Ainol Numy 3G Sword nájdete v našej ponuke tu

Prečo ho chcieť? 

  • Široké možnosti konektivity (3G, Wifi, Bluetooth, GPS)
  • Dá sa využiť ako navigácia
  • Príjemný na držanie
  • Kvalitný IPS displej (1024x600 pix)
  • Dá sa s ním telefonovať a písať SMS
  • Pamäť 16 GB + možnosť rozšírenia microSD kartami