POZERANIE FILMU AJ VO VANI ZA POMOCI DRŽIAKU NA TABLET

Pozeranie videa na tablete s maximálnym komfortom u vás doma! S novým držiakom na tablet sa už nebudete musieť obávať, že vám zariadenie spadne na zem alebo sa zašpiní.

Varenie, kúpanie či cvičenie. Aj tieto pre niekoho nudné aktivity sa dajú premeniť na zábavu, ak si k nim pustíte zaujímavý film či seriál.

Stalo sa vám niekedy, že ste večer ležali unavení v posteli a jediné, na čo ste mali chuť, bolo pozeranie videa či seriálu? Pustili ste si teda film na tablete a po chvíli vás začalo unavovať držanie tabletu rukami, ba dokonca vám niekoľkokrát spadol do postele?

Kde teda umiestniť tablet, aby ostal na tom mieste bez ďalšej námahy, alebo nebezpečenstva, že spadne? Riešenie je jednoduché. Umiestnite ho na stenu!

.

 

VOGELS TMS1010  - držiak tabletu na stenu.

PREČO PRÁVE DRŽIAK NA STENU?

Možno sa pýtate, prečo siahnuť práve po držiaku na stenu, ak mám puzdro, ktoré dokážem položiť na stôl tak, aby tablet stál.

Problém spočíva v jeho nestabilite. Stačí drobná nepatrnosť a display vášho zariadenia sa bude kúpať v polievke, ktorú máte práve na stole. V horšom prípade sa môže poškriabať, ba dokonca rozbiť, ak sa náhodou zošmykne zo stola na zem.

S novým držiakom sa ľahko vyhnete nebezpečenstvu číhajúcemu na vaše zariadenie, ak ho nechávate voľne položené pri sporáku, na vani alebo pri jedle na stole.

VŔTANIE NIE JE POTREBNÉ

Vďaka špeciálnej konštrukcii nemusíte do vašej steny vŕtať. Tablet nasadíte do držiaku a jednoducho ho len prichytíte z druhej strany na stenu či kachličky. Balenie obsahuje 2 kusy úchytov vrátane samolepiacich podložiek. Môžete si vybrať až 2 miesta, kde ho chcete umiestniť alebo venovať druhý úchyt ako darček.

Keďže je držiak vhodný aj do kúpeľne, môžete si zapnúť obľúbený seriál aj pri večernom kúpeli.

BUDE SA DAŤ DO DRŽIAKU VLOŽIŤ AJ MÔJ TABLET?

Držiak je určený pre všetky druhy tabletov s uhlopriečkou displeja 7 až 12 palcov (17,8 cm až 30,5 cm), čiže niet dôvodu na obavy.

Vďaka pohodlnej rotácii držiaku až 360° s prednastavenou pozíciou vodorovne a zvisle si jednoducho nastavíte uhol sledovania podľa toho, kde sa práve nachádzate. Nosnosť je až 1 kilogram. Tablet si môžete pohodlne kedykoľvek vložiť a vybrať z úchytu. Vzdialenosť od steny je len 5 milimetrov. Manipulácia s držiakom je jednoduchá, čiže ho môže aktívne využívať každý člen vašej domácnosti. 

VOGELS TMS1010  - držiak tabletu na stenu.

 

-LJ-