Pokazený 40pin káblik pre Asus Transformer? Máme riešenie!

Asus 40pin kábliky sú kompatibilné s vybranými tabletmi Asus Transformer, ktorých zoznam pripájame nižšie. V našej ponuke nájdete variant v plastikovom sáčku (bulk balenie), v ktorom je zabalený originálny Asus 40pin káblik. Ten vám skvele poslúži na nabíjanie a dátové prenosy medzi počítačom a tabletom. Takýto káblik má na jednej strane bežný USB konektor a na strane druhej 40pin koncovku. Zapojiť ho môžete aj do originálneho Asus adaptéra.

Problémy s nabíjaním tabletu Asus Transformer?

Asus 40pin koncovka je kvôli svojej šírke pomerne citlivá. Poškodenie vzniká predovšetkým pri neopatrnom zaobchádzaní. Takže vám odporúčame opatrné zaobchádzanie, v opačnom  prípade môže dôjsť k poškodeniu. Ak je problém iba v kábliku, nemusíte kupovať celú nabíjačku. 

Keď sa váš Asus 40pin káblik pokazí, určite odporúčame originál, na lacnejších totiž sa šetrí a kvalita tomu zodpovedá. Originálny Asus 40pin káblik nájdete aj v našej ponuke. Okrem toho vám vieme ponúknuť aj nabíjačky na iné tablety Asus. V prípade, že si s výberom tej správnej nabíjačky, k vášmu tabletu neviete poradiť, potešíme sa, keď nás kontaktujete.  

Asus 40pin - USB - Dátový nabíjací káblik je vhodný pre tablety Asus Transformer TF101, TF201, TF300, TF700T, TF700KL, SL101

×

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie