Pokazený 40pin káblik pre Asus Transformer? Máme riešenie!

Asus 40pin kábliky sú kompatibilné s vybranými tabletmi Asus Transformer, ktorých zoznam pripájame nižšie. V našej ponuke nájdete variant v plastikovom sáčku (bulk balenie), v ktorom je zabalený originálny Asus 40pin káblik. Ten vám skvele poslúži na nabíjanie a dátové prenosy medzi počítačom a tabletom. Takýto káblik má na jednej strane bežný USB konektor a na strane druhej 40pin koncovku. Zapojiť ho môžete aj do originálneho Asus adaptéra.

Problémy s nabíjaním tabletu Asus Transformer?

Asus 40pin koncovka je kvôli svojej šírke pomerne citlivá. Poškodenie vzniká predovšetkým pri neopatrnom zaobchádzaní. Takže vám odporúčame opatrné zaobchádzanie, v opačnom  prípade môže dôjsť k poškodeniu. Ak je problém iba v kábliku, nemusíte kupovať celú nabíjačku. 

Keď sa váš Asus 40pin káblik pokazí, určite odporúčame originál, na lacnejších totiž sa šetrí a kvalita tomu zodpovedá. Originálny Asus 40pin káblik nájdete aj v našej ponuke. Okrem toho vám vieme ponúknuť aj nabíjačky na iné tablety Asus. V prípade, že si s výberom tej správnej nabíjačky, k vášmu tabletu neviete poradiť, potešíme sa, keď nás kontaktujete.  

Asus 40pin - USB - Dátový nabíjací káblik je vhodný pre tablety Asus Transformer TF101, TF201, TF300, TF700T, TF700KL, SL101