Obľúbené klávesnicové puzdra Genius Luxepad A120 pre tablety sú opäť dostupné

Genius Luxepad A120 je mimoriadne obľúbený typ klávesnicového puzdra pre tablety. Získal si množstvo priaznivcov aj u nás a o jeho kvalitách sa malo možnosť presvedčiť už veľa našich zákazníkov. 

 

Klávesnicové puzdro Genius Luxepad A120 pre tablety patrilo pred pár mesiacmi k veľmi obľúbenému tovaru. Kvalitné spracovanie puzdra aj klávesnice, decentný vzhľad a celkovo veľmi príjemná cena lákali množstvo majiteľov 7-palcových tabletov. Práve tablety s uhlopriečkou obrazovky 7 palcov patria dlhodobo medzi veľmi populárne. Ponúkajú kompaktné rozmery a vďaka klávesnicovému puzdru sa dá jednoducho rozšíriť ich funkcionalita.

Klávesnicové puzdro Genius Luxepad A120 bolo pomerne rýchlo vypredané a potom nás čakali mesiace čakania na novú dodávku. Tá je už konečne tu, z čoho máme radosť aj my, keďže radi zákazníkom prinášame tovar, ktorý chcú a po ktorom túžia. Toto puzdro s klávesnicou si môžete dopriať ku každému 7-palcovému tabletu s microUSB konektorom a podporou USB OTG host funkcie. A ešte jedna výborná vec, toto puzdro je ešte lacnejšie a môžete ho mať už za 13,90 €.

Aby ste mali lepší prehľad, uvádzame ako príklad niekoľko rôznych tabletov, ktoré sú s týmto puzdrom kompatibilné: Google Nexus 7, Tablety Ainol, Prestigio MultiPad, Huawei MediaPad 7, Tablety Pipo. Kompatibilné sú však aj iné tablety, budeme veľmi radi ak sa s nami pred kúpou poradíte :)

Klávesnicové puzdro pre tablet

product_1642653

×

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie