Obľúbené klávesnicové puzdra Genius Luxepad A120 pre tablety sú opäť dostupné

Genius Luxepad A120 je mimoriadne obľúbený typ klávesnicového puzdra pre tablety. Získal si množstvo priaznivcov aj u nás a o jeho kvalitách sa malo možnosť presvedčiť už veľa našich zákazníkov. 

 

Klávesnicové puzdro Genius Luxepad A120 pre tablety patrilo pred pár mesiacmi k veľmi obľúbenému tovaru. Kvalitné spracovanie puzdra aj klávesnice, decentný vzhľad a celkovo veľmi príjemná cena lákali množstvo majiteľov 7-palcových tabletov. Práve tablety s uhlopriečkou obrazovky 7 palcov patria dlhodobo medzi veľmi populárne. Ponúkajú kompaktné rozmery a vďaka klávesnicovému puzdru sa dá jednoducho rozšíriť ich funkcionalita.

Klávesnicové puzdro Genius Luxepad A120 bolo pomerne rýchlo vypredané a potom nás čakali mesiace čakania na novú dodávku. Tá je už konečne tu, z čoho máme radosť aj my, keďže radi zákazníkom prinášame tovar, ktorý chcú a po ktorom túžia. Toto puzdro s klávesnicou si môžete dopriať ku každému 7-palcovému tabletu s microUSB konektorom a podporou USB OTG host funkcie. A ešte jedna výborná vec, toto puzdro je ešte lacnejšie a môžete ho mať už za 13,90 €.

Aby ste mali lepší prehľad, uvádzame ako príklad niekoľko rôznych tabletov, ktoré sú s týmto puzdrom kompatibilné: Google Nexus 7, Tablety Ainol, Prestigio MultiPad, Huawei MediaPad 7, Tablety Pipo. Kompatibilné sú však aj iné tablety, budeme veľmi radi ak sa s nami pred kúpou poradíte :)

Klávesnicové puzdro pre tablet

product_1642653