Nové obaly a puzdra pre tablety v našej ponuke!

Pribudli nové puzdra a obaly pre tablety. Aby sme zachovali prehľadnosť tejto kategórie, rozhodli sme sa, že puzdra rozdelíme nielen podľa výrobcov ale aj podľa veľkosti. 

Naša ponuka puzdier a obalov pre tablety sa v poslednom období výrazne rozšírila. Aby sme zachovali prehľadnosť tejto kategórie, rozhodli sme sa, že puzdra rozdelíme nielen podľa výrobcov ale aj podľa veľkosti. Pohodlne si tak môžete nechať zobraziť puzdra a obaly napríklad iba pre 7-palcové tablety. Špeciálnu kategóriu sme určili aj klávesnicovým puzdrám, ktoré u nás nájdete v rôznych farbách.

Spolu s rozširovaním ponúkaného príslušenstva ku tabletom, stále myslíme aj na to, aby bol výber v našom e-shope čo najpohodlnejší. Zavádzame preto rôzne kategórie, ktoré sa snažíme koncipovať tak, aby si v nich našli presne to, čo hľadáte a zároveň aby vašej pozornosti neušli zaujímavé novinky. V súčasnosti je v našej ponuke okolo 100 rôznych obalov a puzdier pre tablety a preto je pre nás dôležité mať v týchto kategóriách poriadok. Pripravili sme teda roztriedenie puzdier do troch nových kategórii určených podľa veľkosti.  

V ľavom stĺpci sú v hlavnej kategórii podriadené tri nové skupiny obalov a puzdier. 

Puzdra a obaly pre 7-palcové tablety – v súčasnosti ide o najrozšírenejší rozmer tabletov a ak aj vy vlastníte tablet so 7“ displejom, v tejto kategórii nájdete obaly a puzdra určené pre tento rozmer. Niektoré puzdra a obaly sú určené pre konkrétne tablety (napr. Nexus 7, GalaxyTab 2 7“, GalaxyTab 3, Iconia B1...) ale nájdete tu aj množstvo univerzálnych 7-palcových obalov. K dispozícii sú aj univerzálne 7-palcové puzdra s klávesnicou a so stojanom, ktoré vám výrazne uľahčia používanie tabletu.

Puzdra a obaly pre 8-palcové tablety – Veľmi rýchlo rozrastajúcou sa skupinou sú 8-palcové tablety, ktoré predstavujú zaujímavý kompromis medzi menšími 7-palcovými a veľkými 10-palcovými tabletmi. Aj v tejto kategórii nájdete originálne puzdra pre konkrétne 8-palcové tablety, rovnako ako aj tie univerzálne. Pre svoj 8-palcový tablet si môžete dopriať aj praktické puzdro s klávesnicou.

Puzdra a obaly pre 10-palcové tablety – Tablety s uhlopriečkou displeja 10“ patria takpovediac medzi klasiku. V tejto kategórii nájdete desiatky puzdier a obalov určené práve pre tento rozmer. Nájdete tu aj originálne puzdra pre tablety Asus Transformer, Samsung GalaxyTab 2, GalaxyTab 3 a pod...

Samostatnou kategóriou sú klávesnicové puzdra, kde si môžete pohodlne vybrať z viacerých druhov a farieb.

Do budúcnosti chystáme aj ďalšie rozširovanie našej ponuky obalov a puzdier pre rôzne tablety. Ak ste v našej ponuke nenašli čo hľadáte, alebo si neviete dať rady, pokojne sa na nás obráťte. Náš tím vám rád pomôže s výberom toho správneho puzdra pre váš tablet!  

×

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie