Nové obaly a puzdra pre tablety v našej ponuke!

Pribudli nové puzdra a obaly pre tablety. Aby sme zachovali prehľadnosť tejto kategórie, rozhodli sme sa, že puzdra rozdelíme nielen podľa výrobcov ale aj podľa veľkosti. 

Naša ponuka puzdier a obalov pre tablety sa v poslednom období výrazne rozšírila. Aby sme zachovali prehľadnosť tejto kategórie, rozhodli sme sa, že puzdra rozdelíme nielen podľa výrobcov ale aj podľa veľkosti. Pohodlne si tak môžete nechať zobraziť puzdra a obaly napríklad iba pre 7-palcové tablety. Špeciálnu kategóriu sme určili aj klávesnicovým puzdrám, ktoré u nás nájdete v rôznych farbách.

Spolu s rozširovaním ponúkaného príslušenstva ku tabletom, stále myslíme aj na to, aby bol výber v našom e-shope čo najpohodlnejší. Zavádzame preto rôzne kategórie, ktoré sa snažíme koncipovať tak, aby si v nich našli presne to, čo hľadáte a zároveň aby vašej pozornosti neušli zaujímavé novinky. V súčasnosti je v našej ponuke okolo 100 rôznych obalov a puzdier pre tablety a preto je pre nás dôležité mať v týchto kategóriách poriadok. Pripravili sme teda roztriedenie puzdier do troch nových kategórii určených podľa veľkosti.  

V ľavom stĺpci sú v hlavnej kategórii podriadené tri nové skupiny obalov a puzdier. 

Puzdra a obaly pre 7-palcové tablety – v súčasnosti ide o najrozšírenejší rozmer tabletov a ak aj vy vlastníte tablet so 7“ displejom, v tejto kategórii nájdete obaly a puzdra určené pre tento rozmer. Niektoré puzdra a obaly sú určené pre konkrétne tablety (napr. Nexus 7, GalaxyTab 2 7“, GalaxyTab 3, Iconia B1...) ale nájdete tu aj množstvo univerzálnych 7-palcových obalov. K dispozícii sú aj univerzálne 7-palcové puzdra s klávesnicou a so stojanom, ktoré vám výrazne uľahčia používanie tabletu.

Puzdra a obaly pre 8-palcové tablety – Veľmi rýchlo rozrastajúcou sa skupinou sú 8-palcové tablety, ktoré predstavujú zaujímavý kompromis medzi menšími 7-palcovými a veľkými 10-palcovými tabletmi. Aj v tejto kategórii nájdete originálne puzdra pre konkrétne 8-palcové tablety, rovnako ako aj tie univerzálne. Pre svoj 8-palcový tablet si môžete dopriať aj praktické puzdro s klávesnicou.

Puzdra a obaly pre 10-palcové tablety – Tablety s uhlopriečkou displeja 10“ patria takpovediac medzi klasiku. V tejto kategórii nájdete desiatky puzdier a obalov určené práve pre tento rozmer. Nájdete tu aj originálne puzdra pre tablety Asus Transformer, Samsung GalaxyTab 2, GalaxyTab 3 a pod...

Samostatnou kategóriou sú klávesnicové puzdra, kde si môžete pohodlne vybrať z viacerých druhov a farieb.

Do budúcnosti chystáme aj ďalšie rozširovanie našej ponuky obalov a puzdier pre rôzne tablety. Ak ste v našej ponuke nenašli čo hľadáte, alebo si neviete dať rady, pokojne sa na nás obráťte. Náš tím vám rád pomôže s výberom toho správneho puzdra pre váš tablet!