Nové obaly a puzdra pre Google Nexus 7 v našej ponuke

Do našej ponuky sa dostali očakávané kvalitné puzdra Belkin pre populárny tablet Google Nexus 7. Hodiť sa budú aj tomu vášmu! 

Google Nexus 7 je medzi tabletmi veľkým hitom a netreba sa tomu príliš čudovať. Za skvelú cenu poskytuje tento 7-palcový tablet špičkovú výbavu. Mimoriadne dôležité je však svoj tablet zabezpečiť pred prípadným pádom, či iným poškodením. Tablety vo všeobecnosti nie sú príliš ododlné zariadenia a tak je obal na tablet skutočne potrebným príslušenstvom. 

Obaly pre Goolge Nexus 7 neboli pre enormný dopyt dlhšiu dobu dostupné, no nám sa podarilo zabezpečiť dostatočný počet kvalitných puzdier pre Nexus 7. Ich výrobcom je svetoznáma firma Belkin, ktorá puzdra pre Google Nexus 7 len nedávno uviedla na trh. V súčasnosti sú dostupné tri varinty, ktoré vám chceme dať do pozornosti. Puzdra Belkin pre Google Nexus 7 budú skvelým doplnkom k vášmu tabletu. 

 

×

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie