Nové nabíjačky pre tablety v našej ponuke - Huawei, GoClever a Prestigio

Nabíjačka na tablet? V našom e-shope máme!

Doplnili sme našu aktuálnu ponuku sieťových nabíjačiek pre tablety značky Prestigio, Huawei a GoClever. Hľadanie tej správnej nabíjačky tak už pre vás nemusí byť problémom. Navyše, sme pripravení vám pri výbere nabíjačky pre tablet poradiť! 

Pokazila sa vám nabíjačka k tabletu, stratili ste ju alebo sa vám ju podarilo zničiť? Žiaden problém, u nás nájdete najširší výber nabíjačiek pre tablety. Prinášame vám nabíjačky pre konkrétne typy tabletov - k dispozícii máme adaptéry pre tablety Prestigio a GoClever. Iba pred pár dňami sme do ponuky zaradili aj nabíjačky pre tablety Huawei Mediapad s konektorom, ktorý presne v tomto tablete sedí. Tablety Huawei sú totiž vybavené špecifickým nabíjacím konektorom a preto je veľký problém nabíjačky pre tieto tablety zohnať. Adaptér pre Huawei MediaPad a S7 Ideos však každopádne v našej ponuke nájdete.

Samozrejmosťou sú v našej ponuke nabíjačky pre tablety Ainol, Pipo, Samsung a nabíjací káblik 40pin pre tablety Asus Transformer. 

Mysleli sme aj na tablety, ktoré sa nabíjajú prostredníctvom microUSB konektora. Stále populárnejší spôsob nabíjania je výhodný najmä preto, že jednou nabíjačkou môžete nabíjať viacero zariadení s microUSB konektorom, ktoré máte doma. V našej ponuke nájdete aj nabíjačky s microUSB a miniUSB konektorom. Rozhodne odporúčame nabíjačku Modecom s microUSB konektorom, ktorá sa vyznačuje dostatočným napätím na to, aby zvládala nabiť aj väčšie 9,7- a 10-palcové tablety. 

Dodajme, že v našej ponuke nechýbajú ani autonabíjačky pre tablety a smartfóny - na cestách si teda nemusíte robiť starosti, či vášmu tabletu dojde "šťava". 

Nabíjačky pre tablety a autonabíjačky pre tablety nájdete tu