Nové dotykové pero na mobil a tablet 2v1 si vás získa svojou kvalitou

Ovládať mobil a tablet dotykom prsta je dnes úplne bežné. Vedeli ste však, že ovládanie tabletu a smartfónu si môžete výrazne uľahčiť vďaka peru? Vo vašej taške, kabelke, alebo zakladačoch sa vám toto pero 2v1 určite zíde.

Nosíte pri sebe pero? Ak nie, určite sa vám už stalo, že ste si narýchlo začali prehrabávať vrecká alebo veci v taške. Pero sa skrátka vždy zíde, či už v taške, vrecku saka alebo napríklad v aute. Aký to má však súvis s ovládaním tabletu a mobilu? Toto pero Gembird sa vyznačuje prívlastkom 2v1. Je totiž nielen štandardným perom na písanie, ale aj stylusom na dotykovú obrazovku. Využiť ho teda môžete aj ako dotykové pero na mobil a tablet.  

Ovládanie tabletu a mobilu prsom nie je práve vždy najpohodlnejšie a najpresnejšie. Ak potrebujete ovládať váš mobil alebo tablet presnejšie, zíde sa vám práve dotykový stylus. Kreslenie či písanie na dotykovú obrazovku je presne úkon, na ktorý je dotykové pero ako stvorené.

Ak máte vo svojom okolí niekoho, komu dotykové ovládanie nie je úplne po chuti, pomocníka v podobe dotykového pera určite ocení. Stylus Gembird 2v1 sa vyznačuje mimoriadne kvalitným spracovaním. Celé pero je vyrobené z ľahkého hliníka, ktorý mu dodáva prémiový vzhľad. Pero je vynikajúco vyvážené a dostatočne hrubé tak, aby sa vám ľahko držalo v ruke.

Z jednej strany je to teda dotykové pero na mobil a tablet, a z druhej strany zas bežné guľočkové pero s vymeniteľnou tuhou.

Dotykové pero Gembird 2v1 nájdete tu - (kliknite na obrázok)