Nové čínske smartfóny v našej ponuke: Leagoo a Doogee

Ponuku nášho e-shopu sme rozšírili o dve nové čínske značky smartfónov - Leagoo a Doogee. Zaujať chcú predovšetkým pomerom cena vs. kvalita. U nás k nim máte navyše riadnu 2-ročnú záruku. V prípade oboch značiek zabezpečujeme oficiálny predaj na slovenskom trhu. Nákupom týchto smartfónov u nás nič neriskujete. Ak vám smartfón nebude vyhovovať, môžete nám ho do 14 dní vrátiť!

Leagoo: smartfóny Lead 1 a Lead 2 doplnia už čoskoro ďalšie

Ako to už v prípade čínskych zariadení býva, zaujať sa snažia dvomi parametrami. Tým prvým, najdôležitejším, je bezpochyby cena. Cena čínskych smartfónov býva v drvivej väčšine prípadov celkom nízka - pri týchto zariadeniach si nemusíte priplácať za značku a výrobca šetrí aj náklady na marketing, ktoré potom nemusí premietnuť do ceny produktov. Aj smartfóny Leagoo sa preto radia k jedným z najlacnejších vo svojej kategórii.

Do ponuky smartfónov Leagoo sme uviedli dva aktuálne najnovšie modely. Reč bude o smartfóne Leagoo Lead 1 a Leagoo Lead 2. Nenechajte sa však pomýliť názvami, Lead 2 nie je nástupcom smartfónu Leagoo Lead 1.  

Novinka s označením Lead 1 je 5,5-palcový smartfón s IPS displejom, ktorý zaujme veľmi dobre spracovanou konštrukciou. Tá sa vyznačuje viacerými elegantnými prvkami, ktoré by ste v tejto cenovej kategórii určite nečakali. Tými sú napríklad kovové okraje tohto smartfónu. Výbava zahŕňa 4-jadrový procesor, ktorý sa postará o plynulý chod operačného systému Android 4.4. K dispozícii je 8GB vnútornej pamäte, ktorú je možné ale bez problémov rozšíriť vďaka slotu na pamäťové karty microSD.

Jeho menší súrodenec Leagoo Lead 2 je určený predovšetkým pre tých, ktorí hľadajú kompaktnejší smartfón. Aj preto ponúkne Leagoo Lead 2 5-palcový IPS displej. Inak sa svojou výbavou veľmi podobá na svojho väčšieho súrodenca. Oba mobilné telefóny Leagoo disponujú Dual SIM - teda je možné do nich vložiť dve SIM karty. 

Smartfóny Doogee: dve horúce novinky s 8-jadrovým procesorom

Druhou novinkou v ponuke čínskych smartfónov sú zariadenia značky Doogee. Tu stojí za pozornosť predovšetkým Doogee Turbo 2 DG900. U nás ste sa s podobným smartfónom mali možnosť už aj stretnúť keďže ide o príbuzný model smartfónu Prestigio Grace. Oproti Prestigiu je ale Doogee Turbo 2 DG900 lacnejší. 

Smartfón Doogee Turbo 2 DG900

Doogee Turbo 2 DG900 uspokojí svojou výbavou aj tých najnáročnejších. V extra tenkom tele skrýva výbornú hardvérovú výbavu.S čím môžete pri smartfóne Doogee Turbo 2 DG900 počítať? Predovšetkým poteší 5-palcový FullHD displej IPS OGS s výbornými zobrazovacími schopnosťami. Druhým veľkým lákadlom je 8-jadrový procesor Mediatek a 2 GB operačnej pamäte RAM. Okrem toho sa môže pochváliť hrúbkou iba 5,5 mm čím sa z neho stáva jeden z najtenších smartfónov na trhu! Doogee Turbo 2 DG900 je dostupný v elegantnom bielo-zlatom a čiernom prevedení.

 

Doogee Turbo 2 DG900 je dostupný aj v bielo-zlatej farebnej kombinácii

Ako sme už v úvode spomenuli, nákupom u nás nič neriskujete. Pri smartfónoch Leagoo a Doogee z oficiálnej distribúcie totiž môžete počítať s plnou 2-ročnou zárukou a rýchlym dodaním až ku vám rovno domov. Nechýba samozrejme lokalizácia v slovenskom jazyku, predajná a popredajná podpora.