Máte tablet Huawei MediaPad T1 8.0? Tu je 5 tipov na super príslušenstvo!

Tablet Huawei MediaPad T1 8.0 LTE sa ešte stále dá považovať za jednu z noviniek na našom trhu. Tento tablet sa vyznačuje podporou LTE sietí a pritom si zachováva veľmi prijateľnú cenu. Hľadáte spôsob ako si prácu s týmto tabletom ešte viac zjednodušiť? Pripravili sme pre vás špeciálny súhrn a prinášame vám tipy na doplnky pre tablety Huawei MediaPad T1 8.0 LTE.


Ochranné puzdro so stojanom pre Huawei MediaPad T1 8.0

Absolútnym základom je ochrana tabletu. Tablet je citlivé zariadenie najmä kvôli svojmu displeju, ktorý sa môže veľmi ľahko poškodiť. Oprava je finančne náročná a niekedy sa už vôbec neoplatí (displej je to najdrahšie čo tablet má). Preto sa určite oplatí investovať do ochrany tabletu. Dobré puzdro pritom vôbec nemusí byť drahé a poslúži pre váš tablet aj ako stojan. Takéto jednoduché puzdro so stojanom pre Huawei MediaPad T1 8.0 môžete mať už za 12,90 €

Puzdro s klávesnicou pre Huawei MediaPad T1 8.0

Puzdro na tablet však nemusí spĺňať iba jednu či dve funkcie. Aktuálne máme v ponuke viacero puzdier s klávesnicou. Takéto puzdro nielenže ochráni váš tablet, ale umožní vám s tabletom Huawei MediaPad T1 8.0 omnoho jednoduchšie pracovať. 


AB-100micro_1_15101_1411977154

V ponuke máme puzdro s klávesnicou pre tablet Huawei MediaPad T1 8.0 s microUSB káblikom

 

 

Pero/stylus pre tablet Huawei MediaPad T1 8.0: Načo je dobrý stylus pre tablet? Predovšetkým preto, že sa vám s ním bude tablet dať pohodlnejšie a presnejšie ovládať. Gumová špička pera sa po displeji tabletu kĺže s omnoho väčšou ľahkosťou. Dotykové pero pre tablet môžete využiť či už pri práci s tabletom alebo pri hrách.
 
Link: /pera-stylus-tablet/

Nabíjačka pre tablet Huawei MediaPad T1 8.0

Stratili ste originálnu nabíjačku? Rozkúsal vám ju pes? Žiaden problém, u nás pre tento tablet zoženiete aj náhradnú nabíjačku s microUSB konektorom. Tá sa postará o spoľahlivé a rýchle nabitie vášho tabletu. 

Veríme, že s novým tabletom ste spokojný, ak by ste preň čokoľvek zháňali, sme tu pre vás!

AB-110_3a_23641_1427884452