Leagoo Elite 3 - nový smartfón s LTE už skladom

Čínske smartfóny Leagoo by mohli byť odvážnou konkurenciou Xiaomi. Prvý veľmi zaujímavý model už máme skladom a naše prvé dojmy zo smartfónu Leagoo Elite 3 sú viac než dobré.

Smartfón Leagoo Elite 3 s LTE: odvážna konkurencia pre Xiaomi?

Ak hľadáte cenovo dostupný smartfón s LTE a požadujete od svojho zariadenia zároveň adekvátny výkon, Leagoo Elite 3 môže tieto požiadavky bez problémov naplniť. Zaujme už samotným balením, ktoré pôsobí veľmi hodnotne. Jeho súčasťou je navyše aj úplne nová fólia na displej.

Veľmi dobre pôsobí smartfón aj po prvom dotyku. Prekvapí vás jeho pevné spracovanie, príjemne sa drží v ruke aj vďaka špeciálnej úprave zadného plastového krytu so zamatovým efektom. Leagoo Elite 3 ale prekvapí aj po prvom zapnutí, kedy vás očarí kvalitným 5,5-palcovým IPS displejom s verným vykreslením farieb. Jednou z viacerých výhod je aj vyberateľná batéria.

Leagoo Elite 3 výbavou určite nesklame

Novinka vzhľadom na svoju cenu prekvapí aj funkčnou výbavou. Najväčším esom v rukáve Leagoo Elite 3 je podpora LTE sietí - teda sietí 4G - samozrejme hovoríme o podpore európskych pásiem, takže bez problémov sa pripojíte aj na Slovensku. Nechýba samozrejme Bluetooth ani GPS, či dokonca praktický merač tepovej frekvencie.

Čo sa nachádza vo vnútri? Plynulosť operačného systému Android 4.4 Jelly Bean zabezpečuje 4-jadrový procesor MediaTek 6582, nechýba ani 8 GB vnútornej pamäte, ktorá je rozšíriteľná vďaka slotu pre microSD karty. Smartfón Leagoo Elite 3 nesklame ani fotoaparátmi. Počítať môžete so zadným fotoaparátom s rozlíšením 13 Mpx a vpredu s 8 Mpx. V oboch prípadoch sú použité snímače Sony. Výdrž tejto novinky zabezpečuje už spomínaná vymeniteľná batéria s kapacitou 3000 mAh.

Čínskych smartfónov sa netreba obávať. Poteší vás aj finančná úspora!

Ešte nikdy ste nemali čínsky smartfón? Žiadny strach, na smartfóny Leagoo zakúpené v našom e-shope sa vzťahuje štandardná 2-ročná záruka. Smartfón samozrejme podporuje slovenskú klávesnicu a slovenský jazyk, obávať sa teda nemusíte žiadnych čínskych znakov.

Zdá sa vám byť 5,5-palcový smartfón príliš veľký? Pôvodne sa zdaol aj nám, že 5,5-palca je veľa, no stále viac výrobcov smartfóny zväčšuje. Nebojte sa, rýchlo si zvyknete :-)

Leagoo Elite 3 nájdete tu

f95072b2478d94d32063b044fc334d5955e9473e

Smartfón Leagoo Elite 3 pôsobí hodnotým dojmom na pohľad aj na dotyk, ak práve riešite výber smartfónu určite ho neprehliadnite!