Jedinečná rozkladacia Bluetooth klávesnica pre tablety a smartfóny

Radi cestujete a potrebujete na cestách písať texty? Nechce sa vám so sebou ťahať zbytočne ťažký notebook? Tak potom aj pre vás určená nová rozkladacia bluetooth klávesnica s kvalitným hliníkovým spracovaním. Nová rozkladacia bluetooth klávesnica Beik je kompatibilná s takmer všetkými bežnými tabletmi a smartfónmi - môžete mať tablet s Windows, Apple iPad, či Android tablet a táto klávesnica bude s vaším zariadením bez problémov spolupracovať.

Klávesnica Beik je v našej ponuke celkom čerstvou novinkou a prináša jedinečné riešenie, ako si prakticky kedykoľvek a kdekoľvek zabezpečiť pohodlie pri písaní. Hlavnou výhodou tejto QWERTY klávesnice pre tablety a smartfóny je kvalitná hliníková konštrukcia, kompaktné rozmery a dlhá výdrž batérie – až 80 hodín písania na jedno nabitie.

klavesnica1Novú rozkladaciu klávesnicu spárujete cez Bluetooth prakticky s akýmkoľvek tabletom a smartfónom – vhodná je pre zariadenia s operačným systémom Windows, iOS aj Android. Je táto klávesnica ideálna aj pre Apple iPhone? Samozrejme, rovnako ako aj pre celý raď ďalších smartfónov s operačným systémom Windows si smartfónov s Androidom.

Klávesnica vyniká aj svojimi rozmermi, ktoré predstavujú len 145 × 92 mm. Zároveň je aj veľmi ľahká, jej hmotnosť je iba 183 gramov a v taške ju prakticky vôbec neucítite. Klávesnica je navyše dodávaná s kvalitným koženým puzdrom, ktoré ju chráni a poslúži aj ako stojan pre váš smartfón či tablet. Rozkladacia bluetooth klávesnica sa nabíja pomocou priloženého microUSB káblika.

 

 

Túto praktickú novinku, ktorá vám maximálne uľahčí písanie na smartfóne či tablete, nájdete v našej ponuke klávesníc tu.

Hlavné prednosti rozkladacej bluetooth klávesnice Beik:

  • Kvalitná hliníková konštrukcia
  • Rozloženie a spárovanie už za niekoľko desiatok sekúnd
  • Kompatibilita s iOS, Windows a Android zariadeniami
  • Rozmery len 145x92 mm
  • Hmotnosť len 183 gramov

klavesnica2