Bluetooth klávesnicové puzdra aj pre váš tablet!

Hľadáte klávesnicové puzdro, ktoré sa k tabletu pripája jednoducho a rýchlo? Máme pre vás atraktívne bluetooth klávesnicové puzdra Modecom, ktoré sú vhodné pre väčšinu bežných tabletov. 

Bluetooth už dnes bezpochyby patrí v tabletoch medzi štandardnú výbavu a využiť sa dá táto technológia na viacero spôsobov. Jedným je aj možnosť pripojenia puzdra s klávesnicou k tabletu. Bluetooth klávesnicové puzdra spájajú v sebe viacero výhod - k tabletu sa jednoducho pripájajú, majú vlastnú batériu a ich použitie je veľmi pohodlné. Cenovo dostupnou alternatívou k pomerne drahým klávesnicovým puzdram od výrobcov Samsung a Apple sú klávesnicové puzdra Modecom, ktoré sú vyrábané v dvoch variantoch. 

Bluetooth klávesnicové puzdro sa k tabletu pripája jednoducho

Modecom klávesnicové puzdro je vyrobené z kvalitnej PU kože, puzdro je dostatočne pevné aby spoľahlivo ochránilo váš tablet. Tieto bluetooth puzdra sú vyrábané v 2 prevedeniach: pre 7-8" tablet a pre 10" tablety. Tablet sa do puzdra upevňuje pomocou štyroch pohyblivých úchytiek, ktoré sa tvaru vášho tabletu dokonale prispôsobia. Tablet je v tomto puzdre dostatočne zabezpečený a nehrozí jeho vypadnutie. 

Aby ste mohli toto klávesnicové puzdro používať, stačí, aby váš tablet podporoval bluetooth. Pripojenie je už vecou pár sekúnd. Puzdra Modecom majú vlastnú batériu takže zbytočne neodčerpávajú energiu z tabletu. 

Pre ktoré tablety sú tieto puzdra vhodné? Klávesnicové puzdra Modecom sme mali možnosť vyskúšať s mnohými tabletmi - bez problémov fungujú s tabletmi Asus ME173, Asus Nexus 7, Asus Nexus 10, Asus Transformer (TF101/TF700/TF201), Ainol, Modecom Freetab, Pipo, Samsung GalaxyTab (1. gen, 2. gen, 3. gen), Samsung GalaxyNote, Toshiba Excite, Prestigio MultiPad, GoClever. 

Bluetooth klávesnicové puzdra nájdete v našej ponuke na tomto mieste.