Nabíjací Micro USB káblik s ľahko pripojiteľným konektorom s magnetom, 1,0 m

Kód: 20199
Tip
Neohodnotené
Značka: PREMIUMCORD
15 €
Skladom

Kvalitne spracovaný USB 2.0 - micro USB kábel pre nabíjanie vášho mobilu, tabletu alebo inej elektroniky s počítačom, prípadne na prenos dát. Hlavnou výhodou je magneticky ľahko pripojiteľný odnímateľný micro USB konetor

Detailné informácie

Podrobný popis

Nový magnetický micro USB 2.0, A-B kábel je revolučná pomôcka, vďaka ktorej bude nabíjanie mobilu či tabletu jednoduchšie. Celý proces spočíva v tom, že do vášho zariadenia zasuniete micro USB konektor obsahujúci magnet. Ten tam zostane a z vášho zariadenia bude trčať nepatrná koncovka. Na túto koncovku sa automaticky prichytí nabíjací kábel, keď sa k nemu priblíži. Pri nabíjaní sa nemusíte zaoberať orientáciou spojenia kábla s mobilom. Pripojenie je totiž obojstranné. Ak však chcete prenášať údaje, tak na to je určená jedna poloha. Tá sa docieli jednoduchým otočením konektora o 180° v prípade, že sa vaše zariadenie automaticky nespojí s notebookom. Klasické nabíjačky sa zvyknú po istom čase opotrebovať, ba dokonca vypadávajú zo zariadenia. To býva zapríčinené neustálym vyberaním a zasúvaním jemnej koncovky. Nový micro USB konektor je viac chránený, nakoľko ostáva permanentne v zariadení.

Rýchlosť USB 2.0 je 480Mbps. Kábel je určený pre nabíjanie širokého spektra zariadení, napr. mobilov, tabletov, MP3 prehrávačov a pod. Skrátka pre každý aparát s micro USB konektorom. Medzi ďalšie funkcie patrí pripojenie na internet, spravovanie súborov, synchronizácia s PC, upravovanie údajov v telefóne atď. Dĺžka kábla je 1 meter.

Dodatočné parametre

Kategória: micro USB
Záruka: 24
×

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie