Nabíjací Micro USB káblik s ľahko pripojiteľným konektorom s magnetom, 1,0 m

Kód: 20199
Tip
Neohodnotené
Značka: PREMIUMCORD
15 €
Skladom

Kvalitne spracovaný USB 2.0 - micro USB kábel pre nabíjanie vášho mobilu, tabletu alebo inej elektroniky s počítačom, prípadne na prenos dát. Hlavnou výhodou je magneticky ľahko pripojiteľný odnímateľný micro USB konetor

Detailné informácie

Podrobný popis

Nový magnetický micro USB 2.0, A-B kábel je revolučná pomôcka, vďaka ktorej bude nabíjanie mobilu či tabletu jednoduchšie. Celý proces spočíva v tom, že do vášho zariadenia zasuniete micro USB konektor obsahujúci magnet. Ten tam zostane a z vášho zariadenia bude trčať nepatrná koncovka. Na túto koncovku sa automaticky prichytí nabíjací kábel, keď sa k nemu priblíži. Pri nabíjaní sa nemusíte zaoberať orientáciou spojenia kábla s mobilom. Pripojenie je totiž obojstranné. Ak však chcete prenášať údaje, tak na to je určená jedna poloha. Tá sa docieli jednoduchým otočením konektora o 180° v prípade, že sa vaše zariadenie automaticky nespojí s notebookom. Klasické nabíjačky sa zvyknú po istom čase opotrebovať, ba dokonca vypadávajú zo zariadenia. To býva zapríčinené neustálym vyberaním a zasúvaním jemnej koncovky. Nový micro USB konektor je viac chránený, nakoľko ostáva permanentne v zariadení.

Rýchlosť USB 2.0 je 480Mbps. Kábel je určený pre nabíjanie širokého spektra zariadení, napr. mobilov, tabletov, MP3 prehrávačov a pod. Skrátka pre každý aparát s micro USB konektorom. Medzi ďalšie funkcie patrí pripojenie na internet, spravovanie súborov, synchronizácia s PC, upravovanie údajov v telefóne atď. Dĺžka kábla je 1 meter.

Dodatočné parametre

Kategória: micro USB
Záruka: 24