Originálne flip puzdro so stajanom pre tablet Huawei MediaPad M5 lite (10.1") - Sivé

Kód: 20058
Neohodnotené
Značka: Huawei
14,50 €
Momentálne nedostupné

Originálne a presne tvarované puzdro Huawei pre tablet Huawei MediaPad M5 a M5 Pro (10.8")   v atraktívnom sivom prevedení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Maximálna precíznosť a kvalitné spracovanie spolu s dokonalou ochranou. To dodá vášmu tabletu Huawei Mediapad M5 práve originálne Huawei puzdro navrhnuté len pre tento tablet. Puzdro sa dá jednoducho zložiť a vytvoriť si tak z neho praktický stojan, ktorý sa vám zíde doma, na cestách či pri používaní v práci. Tabletu Huawei MediaPad M5 (PRO) (10.8") toto puzdro ochráni všetky rohy a tiež prednú a zadnú stranu. 

Ak si teda potrpíte na maximálnu kvalitu a precíznosť, oplatí sa staviť na originálne puzdro so stojanom, ktoré spoľahlivo ochráni váš tablet. Toto puzdro je presne tvarované pre tablet Huawei MediaPad M5  kopíruje presne jeho tvar a nezakrýva žiadny konektor. Puzdro má na zadnej strane výrez pre fotoaparát. Zadná strana je vyrobená z pevného plastu. Predná časť puzdra sa dá zložiť, vďaka čomu toto puzdro využijete aj ako praktický stojan. Puzdro pre tablet Huawei MediaPad je dostupné v atraktívnom čiernom prevedení. 

Farba: sivá
Kompatibilita: Huawei MediaPad M5 a Huawei MediaPad M5 PRO
Typ: flip puzdro s otváraním prednej strany

Záruka: 24 mesiacov

 

Dodatočné parametre

Kategória: Huawei
Záruka: 2 roky
×