Doplnky do auta

3 položiek celkom
20534(1) diagnosticka jednotka pre obd ii s wifi ekv elm 327 pre apple android a windows na autodiagnostiku
27 €

Autodiagnostika s wifi pre rôzne autá - kompatibilná so systémom iOS, Windows a Android

20032
mini elm327 l v1 5 obd2 bluetooth car diagnostic tool scanner interface white 1571992008147. w500
19,90 €

Zistite všetko o vašom aute vďaka bluetooth OBD 2 redukcii pre spojenie so smartfónom a tabletom. 

20033
rr
12,90 €

Dostatočne silná autonabíjačka na nabitie vášho tabletu či smartfónu vo vašom aute.

20104

Umiestniť tablet v aute nie je vôbec problém. Vyrieši to praktický držiak na tablet do auta, ktorý si nájde uplatnenie pre celú posádku. Držiak na tablet do auta je možné umiestniť buď za opierku hlavy predných zrkadiel alebo priamo na čelné sklo pomocou prísavky. V našej ponuke teda nájdete držiak na tablet do auta na sklo tiež držiak tabletu do auta za opierky predných sedadiel, čím umožníte cestujúcim vzadu napríklad sledovanie filmu. Nami predávané držiaky do auta pre tablety sú kvalitné a nami preverené. Držiak na tablet do auta sa zíde prakticky každému a vďaka nemu bude aj dlhšia cesta autom príjemnejšia. Naopak, šoféri môžu využiť držiak do auta na sklo vtedy, ak chcú svoj tablet využívať ako navigáciu.  

Ponúkame tiež rôzne nabíjačky, či USB nabíjačky miesta pre zapaľovač. Najnovšie sme náš sortiment rozšírili o univerzálne 5V autonabíjačky pre tablety Ainol, Pipo, Prestigio, Samsung a ostatné značky. Vďaka autonabíjačke sa váš tablet na cestách už nevybije! 

5Napíšte nám na info@tabletstore.sk, aký máte tablet alebo smartfón a spoločne pre vás vyberieme tej najlepší držiak do auta.